Miestny rozhlas v mobile

Obec Kšinná zavádza nový informačný systém obce. Prinášame Vám úplne novú aplikáciu - ROZANA. Ak ste nestihli hlásenie obecného rozhlasu, prípadne sa nachádzate na mieste, kde ešte nie je privedený miestny rozhlas máme pre Vás novú aplikáciu. Mobilný rozhlas ROZaNA. Správy si môžete po novom vypočuť aj z našej obecnej stránky alebo si jednoducho stiahnite aplikáciu ROZANA do svojho mobilu a dostávajte upozornenia na každý oznam v miestnom rozhlase. Aplikácia Vám zabezpečí všetky informácie kedykoľvek a kdekoľvek - vypočujte si hlásenia miestneho rozhlasu, ktoré ste možno nepočuli. Dianie v obci máte vždy so sebou.

Pre zobrazenie verejného obsahu ROZaNY nie je nutná registrácia. Nájdete ju po kliknutí na tento link https://www.rozana.sk/obec/ApCIeRLGSSuo alebo v pravom stĺpci. Ak sa však do ROZaNY zaregistrujete, okrem verejného obsahu budete do mobilu dostávať aj notifikáciu o tom, že bolo pridané nové hlásenie.

Aplikáciu je možné si stiahnuť do mobilných telefónov, podľa operačných programov, pre zariadenia APPLE je to App Store, pre zariadenia s Android je to Google play.